X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Seo Nedir?

Seo Nedir?

Seo Nedir?

Search Engine Optimitizaion kısaltması olan SEO, arama motorları üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde web sitelerinin daha kolay şekilde taranabilmesine imkan sunulan teknik bir kriterdir. Zaten Search Engine Optimization, Türkçe karşılığı olarak Arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir.

Bir web sitesinin arama motorlarında iyileştirme çalışmaları yapılabilmesi için SEO ya ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılacak SEO sonrasında mevcut sitenin değeri artarak, arama motorları üzerinde yükselişe geçecektir. Böylelikle siteye giriş yapan ziyaretçilerinde sayısı artış görecektir.

Seo Nasıl Yapılır?

SEO doğal şekilde web sitelerine popülarite kazandırma sanatı olarak da değerlendirilebilir. Doğal yolları ile bu popülerlik durumunu sağlayan uzmanlar ise en iyi SEO uzmanı şekilde değerlendirilir. Mesela popülarite kelimesini değerlendirecek olur isek meşhur bir kelime olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Google de ilk sıralarda bulunabilmek için en iyi reklam türlerinden birisidir. İlk sırada direkt şekilde görünebilmek için mutlaka reklam verilmesi gerekir.

Google, web sitesinin popüler duruma gelmeye başlamış olduğunu ve ziyaretçi sayısının artışını görerek değerlendirme yapmaktadır. Ayrıca site için yapılan link ve tanıtım paylaşımları da siteye fayda sağlamaktadır. Paylaşım yapılan kanalların sayısında artış görülmesi, popülaritenin daha doğal ve sağlam bir yapı kimliğine bürünmesini sağlayacaktır. SEO için doğallık çalışmalardaki anahtar kelimedir. Google sitelerin yükselmesindeki mantığın her zaman doğal yollardan olmasını ister. Yapılacak tanıtım ve link çalışmalarının sayısı fazla olması popülerlik durumunun çabucak yükseleceği anlamına da gelmez. Google tarafından siteniz olumsuz değerlendirmeler ile karşılaşarak çeşitli cezalara maruz kalabilir.

0850 302 625 1
- - Whatsapp
Top