X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
>
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2015 yılından bu yana bilişim ve web siteleri üzerine hizmet vermeye devam eder. Uzman kadromuz ile sunucu hosting üzerine hizmetlerimize hep daha iyisini ekleyerek 4 yıldır yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hep birlikte kurduğumuz yazılım üzerine olan şirketimiz bütçenizi sarsmayacak şekilde paketlerimiz ile sunulur. Hosting web sitesinin alt yapısını kiraladığınız yerdir. Domain ise isim hakkıdır.


Biz hosting ve web konusunda yıllardır çalışmalarımız devam etmekte ve uzman ve eğitimli kadromuz ile farklı paketleri sunmaya her zaman hazır haldeyiz. Uzmansoft Bilişim web yazılım şirketi olarak paketlerimiz geniş hizmetleri bir arada sunar. Bunlardan bir kaçı istediğiniz oranda disk kotası, web sitesi barındırma ve farklı büyüklüklerde kullanabileceğiniz mail hesaplarıdır.

 

Şirketimiz Sizin İçin En İyisi
Şirketimiz 4 yıldır aktif bir şekilde çalışmalarına devam ederken paketlerimiz içinde anında ücretsiz kurulum yaparak da aktifliğimizi en iyi şekilde göstermeye çalışıyoruz. Şirketimiz web sitelerinizin kurulumu, domain hakları ve hostingler ile sizler için biçilmiş bir kaftan. Hizmetlerimiz arasında web tasarım, Google SEO, e ticaret, hosting sunucu bulunur. Bu hizmetler ile sizler için yaptığımız web siteleri kullanıma en uygun şekilde tasarlanacak ve müşterilerinize görsel bir şölen sunabileceksiniz.
Yeni projeleriniz için alan adı alırken web sitenizin ilgi çekici olması önemlidir. Akılda kalıcı olması ile de dikkat çekmek zorundasınız. Çünkü internet ortamında rakipleriniz çok fazla. Bütün bunlarda bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

İşimizin Başındayız
Yaptığımız ve verdiğimiz hizmetleri sonrasında takip ederek müşteri memnuniyetine önem veren bir firmayız. Eğitimli ve uzman ekibimiz ile sizlere sunduğumuz paketler sayesinde dilediğinizi seçebilecek ve kendiniz için en uygun paket alımlarını gerçekleştirebileceksiniz. Biz sizlerin düşüncelerine önem veriyoruz ki bu da hem bizim hem de sizin müşteri memnuniyetinizi sağlamanıza yardımcı oluyor.
Yaptığımız hizmetleri web sitemizi ziyaret ederek de görebilir aklınızda kalan soruları bizimle paylaşabilirsiniz. Sizin hangi alanda faaliyet göstererek yaptığınız çalışmalar bizlere kolaylık sağlayacak ve web sitenizi oluştururken buna bağımlı olacağımızı unutmamalısınız. Kaliteli çalışmalarımız ile biz sizin güveninizi sağlayacak sizde müşterilerinizin güvenini sağlayacaksınız.

Top